Genel Bilgilendirme

Genel Bilgilendirme

1 hafta, 2 gün önce güncellendi

GENEL BİLGİLENDİRME

 

1- www.cvbanko.com, CVBANKO TEKNOLOJİ VE İNSAN KAYNAKLARI SAN.TİC.A.Ş’ye ait bir “site” olup, lütfen aşağıda belirtilen koşulları siteyi kullanmadan önce dikkatlice okuyunuz. Siteyi kullanmanız, belirtilen şartları kabul ettiğiniz anlamına gelecektir. Bunun için herhangi bir şekilde alınmış bir “kabul beyanınız” ve “açıklamanız” aranmaz. www.cvbanko.com’u ziyaret ettiğiniz de bu sayfayı da ziyaret etmiş sayılırsınız.

 

2-www.cvbanko.com, site kullanım şartlarında dilediği zaman dilediği değişikliği yapma hakkına sahiptir.

 

3-Üye olmanız ya da açık kabul beyanınız gerektiği durumda “kabul ve onay” adımlarını seçerek burada yazılı kullanım koşullarını kabul etmiş sayılırsınız. ( Link Üyelik ve Gizlilik Koşulları )

4-Öz geçmişini sitede bulunduran kullanıcı; öz geçmişinde bulunan her türlü bilginin tek sorumlusudur.

5-Kullanım koşullarında öngörülen zorunlulukları yerine getiremeyeceğinizi ya da onay/izin koşullarını karşılayamayacağınızı düşünüyorsanız lütfen bu siteyi kullanmayınız. Kabul beyanınızın geçerliliği için aranan yaşta değilseniz ya da kısıtlılığınız söz konusu ise kabul beyanınızın hukuken bir geçerliliği olmayacağından bu siteyi kullanmayınız.

6-Kullanım koşulları ve içerikte değişiklik;

Site, daha iyi hizmet verebilmemiz için dönemsel olarak yenilenip güncellenebilecektir. Bu nedenlerle sunulan bilgilerde ve site içeriğinde değişiklik meydana gelebilecektir. CV BANKO önceden haber vermeksizin kullanma koşullarında değişiklik yapma ya da yeni koşullar getirme hakkına sahiptir. Kullanım koşulları değiştirilip sitede yayınlandıktan sonra sitenin kullanılması halinde söz konusu değişikliklerin kabul edildiği anlamına gelir.

 

7- a)www.cvbanko.com içeriğinde yer alan her türlü görsel, resim, yazı, grafik, logo vs. materyalin her hakkı saklıdır. İzinsiz kullanılması, www.cvbanko.com’un izni ve haberi olmadan link vermek,  bu sayfaların tasarımında ve veritabanı oluşturulmasında kullanılan bilgi ve/veya yazılımın kopyalanması ve/veya kullanılması kesinlikle yasaktır.

www.cvbanko.com’da (sitede) bulunan görsel, yazılım, lisans ve tasarımların her türlü hakkı www.cvbanko.com’a aittir.

    b) Sitede yer alan; logo, marka, tanıtım materyali, veri dosyası, yazılı metin, bilgi, haber, görüş, tavsiye, reklam, ilan, ses, müzik, video, fotoğraf, görsel, yazılım ve benzeri içeriğin (“Site İçeriği”) bir kısmı doğrudan cvbanko.com tarafından, bir kısmı da diğer kaynaklardan sağlanarak yayınlanabilir.

     c) www.cvbanko.com başka web sitelerinden ya da bağlantılı sitelerden aktarılan bilgilerin, iletişimin, ticari elektronik iletilerin veya link verilen, bilgi verilen diğer web sitelerinin doğruluğunu ve güvenilirliğini taahhüt etmemekte ve hukuki hiçbir sorumluluk üstlenmemektedir. Söz konusu üçüncü şahıs web sitelerinin kullanım ve gizlilik politikalarına ve diğer uyarılarına uymak kullanıcıların yükümlülüğündedir.

 

8-Site Kullanımı

Bu site herkesin kullanımına açık olup, cvbanko.com belirli hallerde ve kullanımlarda, kullanıcı yönünden sitenin kullanımını geçici ve/veya sürekli olarak engelleyebilir:

  1. Öz geçmişlerde, yanıltıcı, yanlış, eksik, genel ahlak kurallarına uygun olmayan bilgi ve fotoğrafların kullanılması,
  2. Sitenin genel güvenliğini tehdit edici, yazılımların çalışmasını engelleyecek girişimlerde bulunulması,
  3. Öz geçmişlerde reklam ve pazarlama amaçlı bilgilerin kaydedilmesi ve kullanılması,
  4. Sitede yer alan bilgilerin bir kısmının veya tümünün kopyalanarak farklı amaçlarla kullanılması,
  5. Kullanıcı adı ve şifre gibi bilgilerin sitenin amacı dışında kullanımı veya üçüncü kişi / ve kuruluşlarla paylaşılması.
  6. Öz geçmiş dışı bilgilerin; özel ve/veya genel duyuruların, reklam amaçlı firma bilgilerinin ve/veya üyelik satış formasyonları gibi bilgilerin ilave edilmesi halinde,
  7. Diğer bir şahıs ve/veya kurum tarafından ilan edilen her türlü bilgi, görsel ve/veya logonun silinmesi tahrif edilmesi ve/veya değiştirilmesi halinde.

9-Site Güvenlik Kuralları

www.cvbanko.com, sitede kullanılan yazılımların çalışmasını engelleyecek ve / veya sitenin güvenliğini tehdit edecek her türlü girişimde bulunanlar hakkında, tüm yasal haklarını saklı tutar.

 

10-Sorumluluk;

Site içeriğinden yararlanan kullanıcıların bu site aracılığıyla elde edeceği içeriğe bağlı riski üzerine aldığı kabul edilir. Sitede yer alan firma ve aday bilgilerinin içeriğinden www.cvbanko.com sorumlu tutulamaz. www.cvbanko.com önceden haber vermeksizin ve bilgilendirme yapmaksızın site üzerinde değişiklik yapma hakkına sahiptir. cvbanko.com başka web sitelerinden ya da bağlantılı sitelerden aktarılan bilgilerin, iletişimin, ticari elektronik iletilerin veya link verilen, bilgi verilen diğer web sitelerinin doğruluğunu ve güvenilirliğini taahhüt etmemekte ve hiçbir sorumluluk üstlenmemektedir. Site içeriğinden yararlanan kullanıcıların elde edeceği içeriğe bağlı riski üzerine aldığı kabul edilir. www.cvbanko.com site üzerinden sağlanan içerik ve hizmetlerin hukuka aykırı faaliyetlerde kullanılması dahil her türlü kullanım nedeniyle ortaya çıkabilecek doğrudan ve/veya dolaylı zararlardan sorumlu tutulamaz.

CV BANKO başka web sitelerinden ya da bağlantılı sitelerden aktarılan bilgilerin, iletişimin, ticari elektronik iletilerin veya link verilen diğer web sitelerinin doğruluğunu ve güvenilirliğini taahhüt etmemekte ve hiçbir hukuki sorumluluk üstlenmemektedir.

Kullanıcı tarafından siteye çeşitli, tüm yöntemlerle gönderilen her türlü bilgi, yazılı metin, görüş, görsel, fotoğraf, sesli ve görüntülü içerik, link ve benzeri içeriğe ( “kullanıcı içeriği” ) ilişkin işlem ve eylemlerden dolayı sorumluluk kullanıcıya aittir. www.cvbanko.com’un, bu yönde bir yükümlülüğü olmaksızın, kullanıcı içeriğini ön elemeye tutma, inceleme, tamamen veya kısmen yayından kaldırma ya da bu içeriğe erişimi engelleme hakkı saklıdır.

www.cvbanko.com site üzerinde yer alan firma ve aday bilgilerinin içeriğinden hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz. Bu sitede yer alan bilgilerle ilgili her türlü risk kullanıcılara aittir.

11- Bilgi ve iletişim;

       www.cvbanko.com web sitesinin kullanım koşullarına ilişkin sorularınız için, [email protected] adresine yazarak daha fazla bilgi alabilirsiniz.